Lynxcel 10G Mutil-Mód SFP+ LC Modul, a 10GBase-SR Duplex LC SFP Adó, 850nm PPA DOM akár 300m a Rost Kapcsoló, Média Konverter,

Lynxcel 10G Mutil-Mód SFP+ LC Modul, a 10GBase-SR Duplex LC SFP Adó, 850nm PPA DOM akár 300m a Rost Kapcsoló, Média Konverter,

HUF 2.00

Megújítva

Rendelhető

【A 10 GBase-SR SFP+ LC Adó】Sebesség : 10 gbps; Elérés : fel 300 m; Felület : Duplex LC; - Kábel típusa : 850nm PPA optikai kábelStandard Form factor : SFP+. 【Plug and Play】 Ez SFP+ duplex LC moduláris készülék használata egyszerű, támogatás hot swap, illetve alacsony fogyasztás, amely megfelel az SFP+ MSA specifikáció , amelynek célja, összeszerelt, tesztelt egy ISO minősített gyártó létesítmény, ideális a különböző optikai hálózati alkalmazások. 【Stabil Teljesítmény-Alkatrészek】 Ez SFP LC modul elfogadja tartós fém héj, jó minőségű belső szerkezete, hatékonyan továbbítja az adatokat.Biztosítják a hosszú idő művelet, megbízhatóság, stabil átvitel egy sokféle környezetben. 【Széles Kompatibilitás】Ez SFP+ adóvevő széles körben használják az alkalmazást, berendezések, valamint a tartomány az optikai szál, például : optikai kapcsoló, szerver, optikai adó-vevő, optikai router, optikai hálózati kártya, bázisállomás, valamint egyéb berendezések a SFP port, megfelelnek az igényeinek, a különböző eszközök. 【Termék Megbízhatósági】Minden SFP LC adó szigorúan tesztelt a szakemberek, hogy biztosítja a termékek minőségét.Mi egy professzionális gyártó fogadja szabott parancsot.Ha szükséges, kérjük, írjon nekünk a testre szabott SKU, hogy megfeleljen az ön igényeinek. 【A 10 GBase-SR SFP+ LC Adó】Sebesség : 10 gbps; Elérés : fel 300 m; Felület : Duplex LC; - Kábel típusa : 850nm PPA optikai kábel.Standard Form factor : SFP+. 【Plug and Play】 Ez SFP+ duplex LC moduláris készülék használata egyszerű, támogatás hot swap, illetve alacsony fogyasztás, amely megfelel az SFP+ MSA specifikáció , amelynek célja, összeszerelt, tesztelt egy ISO minősített gyártó létesítmény, ideális a különböző optikai hálózati alkalmazások. 【Stabil Teljesítmény-Alkatrészek】 Ez SFP LC modul elfogadja tartós fém héj, jó minőségű belső szerkezete, hatékonyan továbbítja az adatokat.

Ügyfélválasztás

HANABASS Dobozt Szív Koszorúslány Ajándék, Dekoráció, Átlátható Esküvői Fedél Virág Alakú Virágos Papír Csokoládé Valentin' Születésnapi Csomagolás Megújítva
HANABASS Dobozt Szív Koszorúslány Ajándék, Dekoráció, Átlátható Esküvői Fedél Virág Alakú Virágos Papír Csokoládé Valentin' Születésnapi Csomagolás

Kemény Tábla, Papír + Különleges PapírVIRÁG DOBOZ AJÁNDÉK Finom design, tele van az ajándékokat, illetve adja a nők, barátok, szerelmem, barátnők, hogy imádni fogják.BIZSUD

HUF 5688.00
Shad Suzuki 650 Vstrom 12-16 SH35 Oldalon Esetekben 3P Sytem Side Mount, a Belső Táskák, 1 Csomag Megújítva
Shad Suzuki 650 Vstrom 12-16 SH35 Oldalon Esetekben 3P Sytem Side Mount, a Belső Táskák, 1 Csomag

Ezt látszanak azok az innovatív design, funkcionálisA nagy kapacitású moduláris sisak méret XXL, valamint könnyű súly, mint a többi panniers.Jellemzi az integrált, könnyű kiala

HUF 3.33
QIAONAI XN914 Napenergia Gyertya Pislákoló LED Tea Fény Flameless Romantikus Éjszakai Fény, Fedett Kerti Party Esküvői Világítás Megújítva
QIAONAI XN914 Napenergia Gyertya Pislákoló LED Tea Fény Flameless Romantikus Éjszakai Fény, Fedett Kerti Party Esküvői Világítás

Ez egy Ideális választás a fogadalmi birtokosai, tea fény birtokosai, húsvéti tojás, műanyag sütőtök, valamint égitest táskákA napenergia lámpa, töltse fel a nap, világos é

HUF 3051.00
LIUZH Wrap Sport Fehérnemű Női Ütésálló Egyetlen Váll Gyors Száraz Fitness Top Vissza Képzés Jóga Melltartó Megújítva
LIUZH Wrap Sport Fehérnemű Női Ütésálló Egyetlen Váll Gyors Száraz Fitness Top Vissza Képzés Jóga Melltartó

Backless design, csapott vállakMutatja ki a szexi váll, a hát izmait.Széles pántokkal Ellátott, hogy a test.Nem kell aggódnod, hogy támogatja a magas intenzitású edzés.Rövid der�

HUF 2979.00
PHITTA Európai Victoria Antik Kerti Napenergia LED Lámpa Oszlop Lámpás Vintage Retro Fém Post Bója Fény Park Közösségi Kert, Megújítva
PHITTA Európai Victoria Antik Kerti Napenergia LED Lámpa Oszlop Lámpás Vintage Retro Fém Post Bója Fény Park Közösségi Kert,

Időjárásálló : Célja a környezetbarát, hosszú élettartamú anyagokból ezek a kültéri kerti lámpák időjárásállóA kialakítás védi a napelem fény mindenféle rossz időj

HUF 14922.00
Női Nyári Felsők Egyedi Grafikus póló Plus Size Tartály Tetejét Női Ujjatlan Csipke Rétegződés Kombiné Megújítva
Női Nyári Felsők Egyedi Grafikus póló Plus Size Tartály Tetejét Női Ujjatlan Csipke Rétegződés Kombiné

100% PoliészterKészült az USAban vagy Importált 【Gyors Szállítás】720 nap!!!!!Célja, hogy válasszon egy gyorsabb logisztikai neked.ajándékok nőknek / tini lányok / anya aján

HUF 1.00
Kajaia 4 Db Nylon Preppy Smink Tok Levelet Fürdőszobai Kozmetikai Táska Chenille Aranyos Smink Női Táskák Utazás Tok Cipzárral Készült Megújítva
Kajaia 4 Db Nylon Preppy Smink Tok Levelet Fürdőszobai Kozmetikai Táska Chenille Aranyos Smink Női Táskák Utazás Tok Cipzárral Készült

A csomag többek között : kap 4 darab smink tasak a nők divatos minták, elég a mennyiség, valamint a különféle stílusok találkoznak a csere van szüksége, illetve követelmények

HUF 3.00
Gáz Kandalló Naplók 9pcs Kerámia Fa Naplók Minden Típusú Beltéri, Gáz Lapkák, Ventless & Szellőző Ingyenes, Etanol, Elektromos, Propán-vagy Megújítva
Gáz Kandalló Naplók 9pcs Kerámia Fa Naplók Minden Típusú Beltéri, Gáz Lapkák, Ventless & Szellőző Ingyenes, Etanol, Elektromos, Propán-vagy

DÍSZÍTENI A TŰZ HELYE, VAGY kandalló : 9 élet méretű kerámia gáz naplók, hogy nem hagyja el a kandalló keres, csupaszNAGY, MINDEN TÍPUSÚ KANDALLÓK, BELEÉRTVE : Ventless gáz,

HUF 2969.10
Maxmoral Rozsdamentes Acél Labor Laboratóriumi Mini Dupla Végű Spatula, Félig Micro Lapáttal Kúpos Nyíl Vége Lapos végű 50 mm X 9 Megújítva
Maxmoral Rozsdamentes Acél Labor Laboratóriumi Mini Dupla Végű Spatula, Félig Micro Lapáttal Kúpos Nyíl Vége Lapos végű 50 mm X 9

Kiváló minőségű rozsdamentes acél, tartós, hosszú élettartamVannak lapos kaparó, mindkét végén.Egyik végén a tér, a másik az, kúpos.Alkalmas a különböző laboratóriumi

HUF 2.00
3/8 - 19 BSPP Szál Plug Gage Megújítva
3/8 - 19 BSPP Szál Plug Gage

3 / 8" 19 British Standard Cső Párhuzamos szál plug gage 3 / 8" a cső névleges méret, a tényleges szál dimenzió nagyobb, mint a névleges méret.T adni, de Z nem adja át.A termé

HUF 4500.00
XXXDXDP Virágos Baseball Sapka Női Állítható Virág Sapka Nyári Vékony Baseball Sapka Kalap Megújítva
XXXDXDP Virágos Baseball Sapka Női Állítható Virág Sapka Nyári Vékony Baseball Sapka Kalap

Alkalmazás : Hegymászás, nyaralás, szabadtéri sport, nap elleni védelemDesign : Ez a kalap jellegét meghatározza egy hímzett mintát, majd egy stílViseljen kényelmes baseball sapk

HUF 0.33
Columbia Női szombat Nyomvonal Nadrág Megújítva
Columbia Női szombat Nyomvonal Nadrág

100% PoliészterMosógépben Mosható.FEJLETT TECHNOLÓGIA : Columbia Női szombat Nyomvonal Nadrág funkciók az aláírás víz folt víztaszító anyagból elleni védelem durva foltok, v

HUF 3909.60
Frigidaire 10FFHOME01 Kész Tiszta Probiotikus Készülék Érdekel Csomag Megújítva
Frigidaire 10FFHOME01 Kész Tiszta Probiotikus Készülék Érdekel Csomag

Megszünteti a készülék szagok által vízkőmentesítés vagy célzási penész, zsír, pedig piszok építmény be a csatornába, szivattyúk, vagy permetezők a készülékekMosógép

HUF 1075.50
Accudart LCD Elektronikus Touch Pad Dart Gólszerző Pontszámok 18 Játék Típusok 8 Játékos, Fekete (ESCORELCD-3) Megújítva
Accudart LCD Elektronikus Touch Pad Dart Gólszerző Pontszámok 18 Játék Típusok 8 Játékos, Fekete (ESCORELCD-3)

Elektroniktouch pad dart gólszerző automatikusan kiszámítja pontszámok maximum 8 játékosKijelzőn megjelenik a játék pontok, mind a krikett eredményeket.Pontszámok 18 fajta játé

HUF 4049.10
Kezét Dízel Átutalás Szivattyú,55 literes dob szivattyú, Alumínium korrózióálló,kézi szivattyú - Illik 5 55 Liter-Dob Megújítva
Kezét Dízel Átutalás Szivattyú,55 literes dob szivattyú, Alumínium korrózióálló,kézi szivattyú - Illik 5 55 Liter-Dob

ÜzemanyagSzivattyú : A kézi szivattyú tökéletes átvitele különböző olajok, mint például az üzemanyagolaj, gázolaj, kenőolaj, sőt még többet isIdeális otthoni használatra

HUF 1.67
Réz Állítható Típusú nyomáscsökkentő Szelep Belső Menet Szűrő-nyomáscsökkentő Szelep nyomásmérő 1db (Méret : 2inch, Szín : Szelep nélkül Megújítva
Réz Állítható Típusú nyomáscsökkentő Szelep Belső Menet Szűrő-nyomáscsökkentő Szelep nyomásmérő 1db (Méret : 2inch, Szín : Szelep nélkül

Szelepek / Ellenőrizze A SzelepekSzelepek / Check Valves Brass Állítható Típusú nyomáscsökkentő Szelep Belső Menet Szűrőnyomáscsökkentő Szelep nyomásmérő 1 Pcs Specific

HUF 8352.00
LTGEM Nehéz Ügy Andis 17150 Pro Fólia Lítium, Titán Fólia Borotva - Utazási Védő Szállító Tároló Táska Megújítva
LTGEM Nehéz Ügy Andis 17150 Pro Fólia Lítium, Titán Fólia Borotva - Utazási Védő Szállító Tároló Táska

TÖKÉLETES ILLESZKEDÉS : Mi kifejezetten az ügyet, hogy illeszkedjen a Andis 17150 Pro Fólia Lítium, Titán Fólia Borotva, Kábel / Vezeték nélküli KÜLSŐ MÉRETEK : 5...

HUF 3.33
OTVOC Laptop 15.6 hüvelyk, Windows 11, VocBook 15, Intel Celeron N5100, 16GB RAM, 512 gb-os PCIE NvMe SSD, 4 TB Bővítése, 15.6 FHD Megújítva
OTVOC Laptop 15.6 hüvelyk, Windows 11, VocBook 15, Intel Celeron N5100, 16GB RAM, 512 gb-os PCIE NvMe SSD, 4 TB Bővítése, 15.6 FHD

Intel 11 Generációs négymagos processzor : intel Celeron frissítés Jasper Lake N5100, négymagos processzor, 4 szál, 10nm technológia, tört frekvencia 28 GHz cache eléri a 4 MB inte

HUF 35999.10
Kompatibilis Ford Super Vám 3. Gen Fekete Króm Amber Sarokban Fényszóró + Chrome Vörös Lencse, Vörös 3D LED Bar hátsó Lámpa Megújítva
Kompatibilis Ford Super Vám 3. Gen Fekete Króm Amber Sarokban Fényszóró + Chrome Vörös Lencse, Vörös 3D LED Bar hátsó Lámpa

▶️ PlugnPlay Működés, Közvetlen Bolton OE Felszerelés vagy Csere a Raktáron Egység / Jönval egy Teljes körű Fényszórók (Vezető, Utas, Oldal) ▶️ Hozza Megjelenését, ho

HUF 25628.40
OVERMAL a Nők Anya Életét Pólók Grafikus Ing Vicces Levél, Nyomtatott Póló, Maximum anyák Napi Alkalmi Blúz Megújítva
OVERMAL a Nők Anya Életét Pólók Grafikus Ing Vicces Levél, Nyomtatott Póló, Maximum anyák Napi Alkalmi Blúz

100% PoliészterMosógépben Mosható ✔✔✔【Legjobb Szolgáltatást】Ha bármilyen kérdése van, kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mi fog válaszolni 24 órán belül!Megjegyzés

HUF 0.33
Női Alkalmi Plus Size Blézer Hosszú Ujjú Zseb Munka Kabát, Blézer Bevágott Hajtóka Nyissa Ki Az Elülső Esik Maximum Megújítva
Női Alkalmi Plus Size Blézer Hosszú Ujjú Zseb Munka Kabát, Blézer Bevágott Hajtóka Nyissa Ki Az Elülső Esik Maximum

➽【Promóció 】Bolt Nagy PromócióÜdvözöljük a boltba, hogy válasszon, ott lesz valami.Bármilyen kérdése van, kérem nyugodtan keressen minket, mi mindent megteszünk, hogy szo

HUF 2.00
Dell UltraSharp U2722DE 27 LCD Monitor ,Platina, Ezüst Megújítva
Dell UltraSharp U2722DE 27 LCD Monitor ,Platina, Ezüst

Emeli A Termelékenység : a Kényelmesen kialakított wellness szem előtt : Optimalizálja a szeme, mint Comfort View Plus—egy mindig, beépített alacsony kék fény képernyőn, hogy c

HUF 0.33
12PK Nézni, Szemüveg, 2.4 (6cm) - Fedél Fedél Főzőpoharak & Lombik - Párolgás Étel - Polírozott, a Földön Élek - Labs Eisco Megújítva
12PK Nézni, Szemüveg, 2.4 (6cm) - Fedél Fedél Főzőpoharak & Lombik - Párolgás Étel - Polírozott, a Földön Élek - Labs Eisco

MASSZÍV ÜVEG | Homorú főzőpohárba kiterjed (úgy is ismert, mint nézni, szemüveg) készült minőségi üvegMinden fedél funkciók földön élek & polírozott felületek a biztons�

HUF 3.33
Relavel Extra Nagy Smink Utazási Smink Táska Professzionális Bőr Művész Táska Hordozható Kozmetikai Kefe tartó Szervező Köröm Szervező Megújítva
Relavel Extra Nagy Smink Utazási Smink Táska Professzionális Bőr Művész Táska Hordozható Kozmetikai Kefe tartó Szervező Köröm Szervező

Tágas, Több Rekeszes : Az extra nagy smink az esetben 2 külön rétegbenElső réteg : 3 elasztikzseb, 2 cipzáras hálós zsebek hajcsat hajvasalót, smink ecset, smink, eszközök, stb.

HUF 7199.10
Operitacx Ajándék Szalagok Haj Ajándékok Karácsonyi Ajándékok Díszítő Fa Szalag Doboz Kézműves Szalagok Szalag Tekercs karácsonyfa Megújítva
Operitacx Ajándék Szalagok Haj Ajándékok Karácsonyi Ajándékok Díszítő Fa Szalag Doboz Kézműves Szalagok Szalag Tekercs karácsonyfa

Szalag Ünnepek : Prémium, nagy sűrűségű szalagok, gazdag színek, nem könnyű defade, jó anyag DIY ígyDoboz Kézműves Szalag : használhatja ezeket a szalagokat, hogy a DIY szép �

HUF 810.90
JOYIN 12 Db ajándékok Karácsonyra 13 X 18 X 6 Extra Nagy Karácsonyi Ajándék Táskák 6 Minták Ajándék Wrap Dekoráció, Karácsonyi Édesség Táskák, Megújítva
JOYIN 12 Db ajándékok Karácsonyra 13 X 18 X 6 Extra Nagy Karácsonyi Ajándék Táskák 6 Minták Ajándék Wrap Dekoráció, Karácsonyi Édesség Táskák,

SUPER VALUE PACKA Karácsonyi ajándék táskát tartalmaz 12 db vintage ajándék táskák, ami jön, 6 Karácsonyi régi minták.Minden ajándék táska intézkedések 13 x 18 x 6 cm.EGYED

HUF 2069.10
LANKIZ Lash Csipesz a Szempilla Extensions - Prémium Rozsdamentes Acél Hajlított Tipp Design Precíziós Szempilla Meghosszabbítás Megújítva Kiváló ár
LANKIZ Lash Csipesz a Szempilla Extensions - Prémium Rozsdamentes Acél Hajlított Tipp Design Precíziós Szempilla Meghosszabbítás

Prémium Minőség : A LANKIZ Lash Csipesz Készlet, magas minőségű rozsdamentes acélból készült, ami biztosítja a tartósságot, valamint a hosszú élettartam a termékA csipesz a

HUF 899.10
Calvin Klein 1996 Csípő Rövid 3-Pack Megújítva
Calvin Klein 1996 Csípő Rövid 3-Pack

Készült az USAban vagy ImportáltMosógépben Mosható.A hosszú ülés óra szuper könnyű visel Calvin Klein Fehérnemű Calvin Klein 1996 Csípő Rövid 3Pack.Gumírozott a csukló, a

HUF 4435.20
Fejét az Esetben Minták Hivatalosan Engedélyezett Természet Mágia Rózsaszín Hableány Rose Arany Márvány Bőr Könyv Tárca burkolata Megújítva
Fejét az Esetben Minták Hivatalosan Engedélyezett Természet Mágia Rózsaszín Hableány Rose Arany Márvány Bőr Könyv Tárca burkolata

Fejét az Esetben Minták Hivatalosan Engedélyezett Természet Mágia termékKézzel készített bőr építése.Több kártya slot IGAZOLVÁNY, vagy hitelkártya.Multiview állni.Filmek n�

HUF 2065.50
Motoros Sárga Lovaglás, Szemüveg, Napszemüveg, Habbal Bélelt Is nagy a Paintball A Padding Állandóan Izzad Ki A Szemed Megújítva
Motoros Sárga Lovaglás, Szemüveg, Napszemüveg, Habbal Bélelt Is nagy a Paintball A Padding Állandóan Izzad Ki A Szemed

Gumi keretPolikarbonát lencse.UVVédelem Bevonat bevonat.Lencsék, hogy összetörik ellenálló polikarbonát, névleges UV400 AntiKöd bevonat!.A hab olyan a szemed, ne rombolják.Kényel

HUF 978.30
a Microsoft Xbox EGY Tápegység Konzol HÁLÓZATI Adapter Csere Tégla Töltő w/Kábel Garancia Ajánlott Megújítva
a Microsoft Xbox EGY Tápegység Konzol HÁLÓZATI Adapter Csere Tégla Töltő w/Kábel Garancia Ajánlott

A Microsoft XBOX Konzol HÁLÓZATI Adapter Csere Tégla Töltő Tápegység w / Kábel Garancia AjánlottA Microsoft XBOX Konzol HÁLÓZATI Adapter Csere Tégla Töltő Tápegység w / Ká

HUF 3.00
NavePoint CAT5e (CCA), 250ft, Fehér, Szilárd Ömlesztett Ethernet Kábel, 24AWG 4 Pár, Árnyékolatlan Sodrott érpár (UTP) Megújítva
NavePoint CAT5e (CCA), 250ft, Fehér, Szilárd Ömlesztett Ethernet Kábel, 24AWG 4 Pár, Árnyékolatlan Sodrott érpár (UTP)

Alkalmas létesítmény, otthon vagy az irodábanKészült professzionális anyagokat.Beépített fogantyú a könnyű szállítás.Kábel típszín azonosított mezőbe.Könnyen azonosítha

HUF 2835.00
USA Készült Teljes Víz Keménységi Teszt Csík 0-500 ppm vízminőség Vizsgálatok [100 Csík a Nedvesség Wicking Üveg] Megújítva
USA Készült Teljes Víz Keménységi Teszt Csík 0-500 ppm vízminőség Vizsgálatok [100 Csík a Nedvesség Wicking Üveg]

Megértése a víz keménysége lehetővé teszi, hogy meghatározza, ha kell használni vízlágyítóGyorsan, könnyen teszt, hogy ha a vízlágyító működik olyan hatékonyan, mint az

HUF 2.00
Teljesítmény Vezetékes Vezérlő Csere Xbox 360 Joypad Rezgés Gamepad Joystick PC Controller for Windows 7/8 / 10(Kék) Megújítva
Teljesítmény Vezetékes Vezérlő Csere Xbox 360 Joypad Rezgés Gamepad Joystick PC Controller for Windows 7/8 / 10(Kék)

● 2 nyomás pont kiváltó, 2 rezgés motorok, valamint egy 8 irányú nyíl gombot segíteni, irányítani, s úgy érzi, mint a csatatérenA Home gombot közepén a gamepad gyors hozzáf

HUF 1799.10
304 Rozsdamentes Acél tűszelep Női Szál Globe Szelep 1db (Méret : 3/8inch, Szín : 304) Megújítva
304 Rozsdamentes Acél tűszelep Női Szál Globe Szelep 1db (Méret : 3/8inch, Szín : 304)

Gömbházas SzelepGlobe Valves304 Rozsdamentes Acél tűszelep Női Szál Globe Szelep 1 Pcs Material : Rozsdamentes Acél 304 Pressure : 320 PMedium hőmérséklet : 20140 Size : 1 / 8"(DN6

HUF 0.33
Új Balance Női Friss Hab Evoz V2 futócipő Megújítva
Új Balance Női Friss Hab Evoz V2 futócipő

ImportáltFriss Hab középtalp csillapítás van a precíziós, hogy szállít egy ultradobozkát, könnyű menet.Rendezte kötött felső.Laceup bezárása egy állítható illik.Teljes gu

HUF 1.33
ÚJ 2022 Japán Rozsdamentes Acél Csipesz | Zöld Bell (Fekete) Megújítva
ÚJ 2022 Japán Rozsdamentes Acél Csipesz | Zöld Bell (Fekete)

MINŐSÉG : Kezeli kétszer olyan vastag, mint a hagyományos fogantyúk, hogy megakadályozza őket, hogy eltérjen a nyomás domború kiKidülledt tippek nem markolat szőrszálakat, amely

HUF 0.33
Tofficu Esküvői Szívességet Dobozok 10db Szív Alakú díszdobozban Többcélú Üres Csomagoló Doboz Tároló Konténer Édesség Ajándék Doboz Megújítva
Tofficu Esküvői Szívességet Dobozok 10db Szív Alakú díszdobozban Többcélú Üres Csomagoló Doboz Tároló Konténer Édesség Ajándék Doboz

TinplateA csomagolás doboz készült tinplate anyag, amely tartós, nem könnyű megtörni.A piros szív alakú ad egy nagyon romantikérzés.Megfelelő kapacitás szerkezete nagyban lehet�

HUF 2.00